Ajurvédská masáž

Tradiční ajurvédská masáž připomíná obřad. Po něm odejdete ze salonu provoněná, uvolněná a s čistou hlavou.Pod zkušenýma rukama masérů, kteří budou do vašeho těla vtírat vonné olejíčky, se budete cítit jako v ráji. Dejte si ale pozor – je velice snadné vypěstovat si na ní závislost…

Masáž působí současně na systém krevní, nervový a lymfatický. Pomáhá zharmonizovat v těle 3 tělesné šťávy v ajurvéde známé jako vítr (vatha), žluč (pitta) a sliz (kapha) a nastoluje rovnováhu mezi třemi základními principy – základ (sattva), aktivia (radžas) a setrvačnost, nehybnost (tamas)

ajuFyzické a mentální napětí, které se denně akumuluje v našem organismu v něm vyvolává stuhlost, nespokojenost, úzkost,  akumulaci toxinů v těle. To způsobuje nervovou ochablost a zhoršuje cirkulaci životně důležitých tekutin a jako následek dochází k předčasnému stárnutí organizmu. Pokud se tomu chceme vyhnout a zredukovat v těle stres, relaxace je nevyhnutelná. Tu Ajurvédská masáž poskytuje svým tradičním přístupem.

Ajurvedská masáž je vysoce relaxační a harmonizační. Vede nás pozvolna do hlubin klidu, míru a uvolnění. Po masáži se člověk cítí uvolněný a odpočatý.
Masáž přispívá k zastavení stárnutí, redukci vrásek, obnovuje se svalový tónus, kloubům se vrací pohyblivost, obnovuje se imunitní systém, posilují nervy. pleť je hebčí. Jako u každé masáže je i při ajurvedské masáži klíčem k úspěchu její pravidelnost.